Proč se stát členem Lagoon klubu?

Lagoon Club odráží postoje a hodnoty, které uznává společnost Lagoon, největší výrobce katamaránů na svět a vysoce si jich cení.  Je to především touha navázat vřelé a otevřené vztahy se zákazníky, osobně se seznámit s jejich představami a požadavky a nabídnout jim další služby a výhody.

Jaké výhody přináší členství v klubu Lagoon?

Členové Lagoon klubu mají přístup do chráněné zóny www stránek výrobce www.club-lagoon.fr, kde najdou exkluzivní informace o výrobci i vyráběných katamaranech, technickou dokumentaci, novinky o společných plavbách členů Lagoon klubu (Lagoon Escapades) a kde taky mohou požádat o pozvánky a vstupenky na různé lodní veletrhy. Další výhodou je přístup do obchodů, které nabízí speciální slevy i další výhody pro členy klubu.

Pro koho je klub určen?

Členství v Club Lagoon je otevřené majitelům nových katamaránů i katamaránů z druhé ruky (nikoli však charterovým společnostem). Členství je dobrovolné a neplacené (zdarma) a každý požadavek na vstup do Club Lagoon je pečlivě posuzován, aby byla zachována exkluzivní atmosfóra klubu a výhody, které jsou členům nabízeny.