Představení modelu

Základní informace o motorovém katamaranu Lagoon 630 MY

LAGOON 630 MY PŘINÁŠÍ ÚPLNĚ NOVOU DIMENZI DO PLAVBY NA MOTOROVÝCH JACHTÁCH!

Jak vyhovět požadavkům na plavbu na motorových jachtách na opravdu dlouhé vzdálenosti a přitom neslevit z vysokých nároků na pohodlí na luxusních motorových jachtách? Lagoon ukazuje cestu s novým modelem motorového katamaranu Lagoon 630 MY. Přáním majitelů motorových jachet vždycky bylo prodloužit akční rádius jachet a mít možnost pouštět se do dlouhých plaveb na výkonných motorových jachtách, které by poskytovaly mimořádný komfort!

A proto se zrodil Lagoon 630 MY! Jachta, která má dvojí osobnost, zdědila totiž prověřené mimořádné plavební vlastnosti trupu Lagoon 620, ale zkušení konstruktéři ze studia VPLP a Nauta Design jej ve spolupráci s vývojovým oddělením Lagoon proměnili v motorovou jachtu, která je spíš luxusní rezidencí, se kterou se můžete plavit na dlouhé vzdálenosti.

Na palubě: pohodlí a bezpečnost

 • prověřené uspořádání paluby se zapuštěnými okny a širokými ochozy usnadňuje pohyb po lodi
 • komfortní kokpit je výborně chráněn před sluncem i dalšími vlivy prostředí a horní paluba může být chráněna laminátovou pevnou střechou s otevírací střední částí
 • Lagoon 630 MY je skutečnou několikapatrovou luxusní rezidencí na vodě

V podpalubí Lagoon 630 MY: luxusní rezidence

 • kajuty jsou perfektně prozářeny přirozeným světlem, které do nich proniká velkými lepenými okny po bocích trupu
 • vybírat můžete z několika ověřených uspořádání interiéru, které vychází z variant nabízených pro Lagoon 620, ovšem se zcela novými možnostmi ve výběru vnitřních materiálů a doplňků, které k luxusní motorové jachtě nezbytně patří

 

Dokumenty

 

Odborné zázemí Lagoon

 • laminování vstřikováním umožňuje dosáhnout optimální struktury a pevnosti trupu a zlepšuje úsporu hmotnosti, která je tolik důležitá u katamaranů, navíc se tak dosahuje úspory materiálu a šetří životní prostředí
 • pro dřevěný interiér se používá vysoce kvalitní Alpi® dýha vzoru světlý dub, nebo teak, která se vyrábí z obnovitelných zdrojů s respektem k přírodě
 • vertikální zasklení je ideální pro dobrou ochranu před slunečními paprsky a optimální využítí prostoru i dosažení maximální výšky vniřních prostor
 • spodní část salonu má dvoustupňový profil křídla racka, který usměrňuje vlny a tím zásadně zlepšuje komfort plavby na rozbouřeném moři
 • návrh od firmy VPLP je garancí kvalitních výkonů při plavbě na plachty
 • návrhy interiérů od Nauta design jsou zárukou elegance a komfortu

Videa

Videa o motorovém katamaranu Lagoon 630 MY

Specifikace

Specifikace motorové jachty Lagoon 630 MY.

Rozměry a podrobnosti zde uvedené nejsou závazné a výrobce si vyhrazuje právo je bez upozornění změnit.

Návrh katamaranu Van Peteghem-Lauriot Prévost
Návrh interiéru Nauta Design
Celková délka 18,65 m / 61’2''
Celková šířka 10,00 m / 32’10''
Standardní motory 2 x 260 HP
Příplatkové motory 2 x 300 HP
Objem nádrží na naftu 3000 l / 793 US gal
Objem nádrží na pitnou vodu 960 l / 254 US gal

 

Rozložení interiéru

Prohlídka katamaránu

Chcete-li si prohlédnout interiér Lagoon 630MY, kliknutím na obrázek přejdete na stránky v angličtině, kde je aktivní prohlížení k dispozici.

Barevné provedení interiéru

Barevné provedení interiéru motorového katamaranu Lagoon 630 MY

Výběr z barevných provedení interiéru u motorové jachty Lagoon 630 MY je minimálně stejný, jako pro Lagoon 620, pro představu se můžete podívat na interiérovou konfiguraci pro Lagoon 620, která je dostupná na stránkách výrobce  zde. Stačí kliknout na vybraný materiál a fotografie interiéru katamaranu  se změní podle vybraného barevného provedení.

Pro přesnou nabídku variant interiérového uspořádání kontaktujte autorizovaného distributora, společnost ALTUMARE, která má k dispozici přesné vzorky materiálů, ze kterých je možné vybírat.

 

Fotogalerie

Média, recenze a testy

Informace o katamaranu Lagoon 630 MY v médiích, recenze a testy

Časopis YACHT 04/2015, ČR

S Lagoon 630MY přes Atlantik

V Miami se objevil také motorový katamaran Lagoon 630MY, který byl ve světové premiéře představen v Cannes v září 2014 a do USA dorazil po vlastní ose z Evropy.

Na plavbu přes Atlantik se vydal 23. prosince a první zastávkou byly Kanárské ostrovy, pak následovala nonstop plavba do Karibiku.

...přečíst celý článek v PDF

Časopis MY BOAT 06/2015, ČR

Nová dimenze motorových jachet

Jak vyhovět požadavkům na plavbu na motorových jachtách na opravdu dlouhé vzdálenosti a přitom neslevit z vysokých nároků na pohodlí na luxusních motorových jachtách?

.. přečíst celý článek na stránkách časopisu My Boat.

...přečíst celý článek v PDF

Časopis MY BOAT 10/2015, ČR

Invictus Yacht Trophies 2015

Každoročně je součástí výstavy Cannes Yachting Festival slavnostní vyhlašování výsledků ankety Invictus Yacht Trophies, kterou pořádají odborné jachtařské časopisy. Letos toto vyhlášení proběhlo 12. září v prostorách kongresového centra. Ocenění „Best interior design“ získal katamaran Lagoon 630 MY v kategorii 50 až 80 stopých jachet.

...přečíst celý článek