Charter Management ALTUMARE

Hledáte diverzifikaci investic? Uvažujete o nákupu jachty, ale nejste přesvědčeni, že ji dokážete plně využít? Chtěli byste si pořídit vlastní jachtu, ale nechcete se zatěžovat starostmi o její údržbu? Autorizovaný distributor Lagoon firma ALTUMARE Vám nabídne individuální charter management podle Vašich představ o využití jachty a požadavků na výnos z charteru. Součástí nabídky jsou komplexní služby od prodeje nové nebo použité jachty, příhlášení, založení firmy, která ji bude provozovat, zajištění dokumentace potřebné pro charter a následný charter management a údržbu jachty i provoz firmy.

Využijte velmi výhodných podmínek pro chartrové jachty v Řecku (neplatí se DPH a daň z příjmu je nulová!)

Základna: Olympic marina, Řecko

Lagoon 52 kotvící u molaOlympic marina v Lavrion u Atén v Řecku je základnou ALTUMARE, na které nabízí autorizovaný servis katamaranů Lagoon, individuální charter management i péči o lodě soukromých majitelů. Olympic marina poskytuje bezpečná místa pro kotvení a nabízí vynikající zázemí jak pro komfort posádek a majitelů lodí, tak v oblasti technického zázemí včetně portálových jeřábů až do 200t. Dostupnost mariny je vynikající, vzdálenost od mezinárodního letiště v Aténách je asi 30km.

Neváhejte nás kontaktovat s požadavky na využití naší základny v Olympic marině v Řecku pro krátkodobý i dlouhodobý pobyt Vaší jachty včetně zimního stání v suchém doku s ostrahou a přívodem elektřiny i vody. Pro členy Club Lagoon platí speciální podmínky.

Pojištění a další služby pro lodě

Autorizovaný distributor LAGOON firma ALTUMARE spolupracuje s renomovanými společnostmi v oblasti pojištění veškerých rizik Vaší jachty a rád  vypracuje individuální nabídku podle zadaných představ. V ALTUMARE se řídíme heslem, že nic není nemožné a pokud pochopíme jaké služby hledáte, uděláme maximum, abychom Vám z portfolia našich partnerů vybrali optimální řešení pro Vaše potřeby. Díky vlastnímu charter managementu máme bohaté zkušenosti z řešení sporných případů pojištění jachet, propadnutí kauce a dalších.

Respektujeme individuální přání majitelů lodí a nesnažíme se jim vnutit náš model fungování, ale přizpůsobit se požadavkům a představám našich klientů.