Staňte se členem Klubu Lagoon

Pokud se chcete stát členy, neváhejte nás kontaktovat!

Jaké výhody přináší členství v klubu Lagoon?

Členové Lagoon klubu mají přístup do exkluzivní zóny stránek výrobce, kde najdou informace o výrobci i vyráběných katamaranech, technickou dokumentaci, novinky o společných plavbách členů Lagoon klubu (Lagoon Escapades) a kde taky mohou požádat o pozvánky a vstupenky na různé lodní veletrhy. Další výhodou je přístup do obchodů, které nabízí speciální slevy, kontakt na mariny po celém světě, ve kterých mohou členové Lagoon klubu čerpat výhody.

Proč se stát členem Lagoon klubu?

Chcete poznat další majitele katamaranů Lagoon v různých koutech světa, sdílet zkušenosti a využít výhodných akcí a slev určených exkluzivně pro členy klubu? Nebo získat pozvánky na světové veletrhy a přístup k akcím pořádaným pro členy klubu? Stačí vyplnit přihlášku, nebo nás kontaktovat a my vše vyřídíme za Vás.


Lagoon Club odráží postoje a hodnoty, které uznává společnost Lagoon, největší výrobce katamaránů na světě. Je to především snaha navázat otevřené vztahy s majiteli katamaranů Lagoon, osobně se seznámit s jejich představami a požadavky a nabídnout jim další služby a výhody. Pokud chcete tuto snahu podpořit a využít, připojte se do Klubu Lagoon!

Pro koho je klub určen?

Členství v Club Lagoon je otevřené majitelům nových katamaránů i katamaránů z druhé ruky (nikoli však charterovým společnostem). Členství je dobrovolné a neplacené (zdarma).