Proč zvolit právě katamaran Lagoon?

Je řada důvodů, proč si vybrat pro plavby na moři právě katamaran Lagoon. Zde uvádíme jen některé z nich.

Nejlepší poměr cena /komfort/výkon na trhu

Lagoon je největším výrobcem katamaranů na světě a nabízí nejlepší poměr cena/výkon/plavební vlastnosti. Už dnes na trhu najdete katamarany levnější i dražší a budou se objevovat další a další značky. Ale nikdo Vám nenabídne tolik muziky za srovnatelnou cenu jako Lagoon. Katamaranům se věnuje od roku 1984 a spolupracuje s nejlepšími odborníky na stavbu lodí a design na světě.

Nejlepší možnost úprav na míru

Lagoon má vlastní „tuningovou firmu”, která upraví standardní modely přesně podle Vašich představ. I nemožné se stane reálným, záleží jen na Vašich představách a finančních možnostech. Specialisté z tuningové firmy mají přímý přístup do výrobyi a realizovatelnost každého přání dokážou ověřit přímo na výrobní lince resp. u konstruktérů. 

Nejrozsáhlejší servis

Lagoon je součástí koncernu CNB Beneteau, tedy největšího výrobce jachet na světě a díky tomu má výsadní postavení u dodavatelů všech komponentů. A taky nejrozsáhlejší servisní síť po celém světě. Nenajdete místo, kam můžete na svém katamaranu Lagoon doplout a kde by v okolí nebyl nikdo, kdo se o Váš Lagoon postará. 

Návrh od nejlepších expertů

Katamarany Lagoon navrhují věhlasní designéři Marc Van Peteghem a Vincent Lauriot Prévost, plavební vlastnosti katamaranů LAGOON definuje kancelář VPLP.

Nejlepší výrobní kapacity

Lagoon kontinuálně rozšiřuje svoje výrobní kapacity ve Francii. Výrobní závod CNB Lagoon v Bordeaux se už nyní výhradně věnuje výrobě katamaranů Lagoon nad 50 stop. A výrobní kapacity ve Vendéé pro modely do 50 stop mají pro zátěžové testování k dispozici  bazén, který je umístěn přímo na konci výrobní linky a vejdou se tam dva katamarany najednou. Spolehlivost katamaranů Lagoon je výsledkem špičkového návrhu, a pečlivé výroby a kontroly v nejlepších podmínkách.