Proč zvolit právě katamaran Lagoon?

Je řada důvodů, proč si vybrat pro plavby na moři právě katamaran Lagoon. Zde uvádíme jen některé z nich.

Nejlepší poměr cena /komfort/výkon na trhu

Lagoon je největším výrobcem katamaranů na světě a nabízí nejlepší poměr cena/výkon/plavební vlastnosti. Už dnes na trhu najdete katamarany levnější i dražší a budou se objevovat další a další značky. Ale nikdo Vám nenabídne tolik muziky za srovnatelnou cenu jako Lagoon. Katamaranům se věnuje Lagoon od roku 1984 a spolupracuje s nejlepšími odborníky na stavbu lodí a design na světě.

Nejlepší možnost úprav na míru

Lagoon má vlastní „tuningovou firmu”, která upraví standardní modely přesně podle Vašich představ. I nemožné se stane reálným, záleží jen na Vašich představách a finančních možnostech. Specialisté z tuningové firmy sídlí hned vedle loděnice Lagoon a dokážou splnit i zcela individuální přání náročných klientů. 

Nejrozsáhlejší servis

Lagoon je největší firmou patřící do koncernu Beneteau, ten je největším výrobcem jachet na světě a díky tomu má výsadní postavení u dodavatelů a partnerů. A taky nejrozsáhlejší servisní síť po celém světě. Nenajdete místo, kam byste na  svém katamaranu Lagoon dopluli a kde by nebyl v dosahu nikdo, kdo se o Váš Lagoon postará. 

A aby byl servis poskytován v co nejlepší kvalitě, buduje Lagoon kromě dealerů i síť specializovaných servisních center – Lagoon Authorised Service Centre, jejichž technici mají přímé napojení na výrobce, prochází opakovaně školeními a dokážou realizovat ty nejnáročnější opravy a úpravy stejně dobře, jako výrobní závod. Díky tomu mohou i provádět technické kontroly nutné pro prodloužení záruky. Jedno z 11 takových center na světě pracuje na naší základně v Olympic marině v Lavrio u Atén. 

Návrh od nejlepších expertů

Katamarany Lagoon navrhují věhlasní designéři Marc Van Peteghem a Vincent Lauriot Prévost, plavební vlastnosti katamaranů LAGOON definuje kancelář VPLP.

Nejlepší výrobní kapacity

Lagoon kontinuálně rozšiřuje svoje výrobní kapacity ve Francii. Výrobní závod CNB Lagoon v Bordeaux se už nyní výhradně věnuje výrobě katamaranů Lagoon nad 50 stop. A výrobní kapacity ve Vendéé pro modely do 50 stop mají pro zátěžové testování k dispozici  bazén, který je umístěn přímo na konci výrobní linky a vejdou se tam dva katamarany najednou. Spolehlivost katamaranů Lagoon je výsledkem špičkového návrhu, a pečlivé výroby a kontroly v nejlepších podmínkách.