Využijte komplexních služeb distributora Lagoon

Pomůžeme Vám vybrat nový či použitý katamaran odpovídající Vašim potřebám, zajistíme veškeré právní záležitosti, včetně případného založení charterové společnosti, postaráme se o pravidelný servis, kotvení a budete-li si to přát, i o získání dodatečných finančních prostředků z využití Vašeho katamaranu.

Autorizované servisní centrum katamaranů Lagoon

Poskytujeme profesionální záruční i pozáruční servis.

Jsme autorizovaným distributorem a na naší základně v Řecku působí jedno z jedenácti světových Authorised Service Lagoon center, máme přímý přístup do online objednávacích systémů náhradních dílů pro všechny modely LAGOON (současné i dřívějších). Náhradní díly posíláme ze skladů ve Francii přímo na naši servisní základnu, proto je můžeme mít k dispozici v řádu dnů, ale nejpoužívanější díly dokonce držíme skladem. 

Naši technici prošli školením a tréninkem ve výrobním závodě v Bordeaux ve Francii, dnešní katamarany jsou mnohdy složité systémy s elektronickými jednotkami, které bez pořádného zaškolení není snadné ovládat. Věděli jste například, že snaha připojit další světlo, nebo jakýkoli nový spotřebič na palubě v některých modelů LAGOON může způsobit odstavení celé větve spotřebičů? Systém sleduje chyby ve vedení a pokud se objeví odběr na neočekávaném místě, nahlásí chybu a odstaví pro jistotu celou větev. Tohle všechno naši technici ví  a jsou připraveni přiložit ruku k dílu a vyřešit případné složitosti.

Více informací

Dlouhodobé kotvení a péče o privátní jachtu

Neváhejte a spojte se s námi, postaráme se o Váš privátní katamaran i charterovou jachtu. 

Mariny v Řecku se rychle plní, pokud plánujete umístit svoji jachtu v okolí Atén, neváhejte! Jsme připraveni Vám nabídnout individuální služby podle Vašich představ – od základního kotvení v marině s dozorem nad Vaší jachtou až po komplexní služby péče a servisu o Vaši jachtu, případně vyhledání posádky až po právní a daňové poradenství včetně vedení účetnictví. Jsme naprosto flexibilní a vždy hledáme WIN – WIN řešení. 

Charter management

Nechte Vaši jachtu vydělávat!

Olympic marina je hlavním centrem našich služeb v oblasti Charter managementu, neváhejte nás kontaktovat pro individuální nabídku. Respektujeme Vaše individuální představy a učiníme maximum, abychom Vám nabídli služby na míru, ať už hledáte maximální výnos, nebo jenom chcete zajistit pár týdnů charteru na pokrytí ročních nákladů Vaší jachty.

A pokud jachtu ještě nemáte a uvažujete o její koupi, podívejte se s námi na statistiky výnosů různých typů jachet, navrhneme Vám i výhodné varianty registrace a najdeme tu nejlepší variantu nákupu i charter managementu. 

Více informací

Pojištění a další služby pro lodě

Autorizovaný distributor LAGOON firma ALTUMARE spolupracuje s renomovanými společnostmi v oblasti pojištění veškerých rizik Vaší jachty a rád  vypracuje individuální nabídku podle zadaných představ. V ALTUMARE se řídíme heslem, že nic není nemožné a pokud pochopíme jaké služby hledáte, uděláme maximum, abychom Vám z portfolia našich partnerů vybrali optimální řešení pro Vaše potřeby. Díky vlastnímu charter managementu máme bohaté zkušenosti z řešení sporných případů pojištění jachet, propadnutí kauce a dalších.

Respektujeme individuální přání majitelů lodí a nesnažíme se jim vnutit náš model fungování, ale přizpůsobit se požadavkům a představám našich klientů.

Charter, party a akce

V Olympic marině sídlí na mole číslo 1 flotila jachet, kterou nabízíme k pronájmu. Pokud plánujete akce pro větší počet lidí, rádi Vám zajistíme vše potřebné včetně dopravy z letiště, cateringu, zábavy a doplňkového programu (prohlídka Poseidonova chrámu na mysu Sounio, vstup do wellness centra v 5* hotelu Grecotel apod. ). Pokud jste v Aténách a chcete si udělat denní výlet na některý z blízkých ostrovů (Makronisos s pohnutou historií vězení pro politické vězně, nebo Kea s přírodními a historickými památkami a nádhernými plážemi), zajistíme pro Vás denní plavbu s občerstvením a požadovanou úrovní služeb.

Máme vlastní základnu v Řecku