Staňte se členem Klubu Lagoon

Pokud se chcete stát členy, neváhejte nás kontaktovat!

Jaké výhody přináší členství v klubu Lagoon?

Členové Lagoon klubu mají přístup do exkluzivní zóny stránek výrobce, kde najdou informace o výrobci i vyráběných katamaranech, technickou dokumentaci, novinky o společných plavbách členů Lagoon klubu (Lagoon Escapades) a kde taky mohou požádat o pozvánky a vstupenky na různé lodní veletrhy. Další výhodou je přístup do obchodů, které nabízí speciální slevy, kontakt na mariny po celém světě, ve kterýh mají členové Lagoon klubu slevy z cen za kotvení i další výhody.

Proč se stát členem Lagoon klubu?

Chcete poznat další majitele katamaranů Lagoon v různých koutech světa, sdílet zkušenosti a využít výhodných akcí a slev určených exkluzivně pro členy klubu? Nebo získat pozvánky na světové veletrhy a přístup k akcím pořádaným pro členy klubu? Stačí vyplnit přihlášku, nebo nás kontaktovat a my vše vyřídíme za Vás.


Lagoon Club odráží postoje a hodnoty, které uznává společnost Lagoon, největší výrobce katamaránů na světě. Je to především snaha navázat otevřené vztahy s majiteli katamaranů Lagoon, osobně se seznámit s jejich představami a požadavky a nabídnout jim další služby a výhody. Pokud chcete tuto snahu podpořit a využít, připojte se do Klubu Lagoon!

Pro koho je klub určen?

Členství v Club Lagoon je otevřené majitelům nových katamaránů i katamaránů z druhé ruky (nikoli však charterovým společnostem). Členství je dobrovolné a neplacené (zdarma) a každý požadavek na vstup do Club Lagoon je pečlivě posuzován, aby byla zachována exkluzivní atmosféra klubu a výhody, které jsou členům nabízeny.