Lagoon 51 nominován na ekologickou cenu

IBI Boat Builder Awards  oceňují nejlepší inovátory a průkopníky v lodním průmyslu. Lagoon 51 byl pro rok 2022 nominován na cenu v kategorii „Snížení dopadu výrobních procesů na životní prostředí“.

Tato nominace je oceněním snahy Lagoon o určení trendů v  udržitelném rozvoji jachtingu jako je například technologie  Solbian Solar, která dodá až 2.7kW energie pro pohon spotřebičů a systémů na palubě. Ale i dalších inovací ve výrobě včetně použití pryskyřice a dalších materiálů z udržitelných zdrojů.

Vítězové IBI Boat Builder Awards se vyhlašují v deseti kategoriích, včetně osobních úspěchů, ekologických závazků, společné práce, inovací, designu a marketingu.

Vývojem této technologie se Solbian Solar vychází Lagoon vstříc jachtařům, kteří chtějí minimalizovat vliv používání lodě na životní prostředí.

Plán rozmístění solárních panelů na Lagoon 51

Další články

Prezentace Lagoon v Bordeaux pro pozvané

Prezentace Lagoon v Bordeaux 2023

Exclusive days je představení největších katamaranů Lagoon přímo ve výrobním závodě Lagoon v centru Bordeaux. Chcete-li se zúčastnit, spojte se s námi.

Stánek Lagoon na Boot Düsseldorf 2019

Lagoon 46 na Boot Düsseldorf 2023

Jaký bude letošní Boot Düsseldorf, který byl v minulých dvou letech kvůli pandemii zrušen? Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči. Na stánku Lagoon Vám představíme oblíbený model Lagoon 46.

International Multihull Show, La Grande-Motte 20. — 24. 4. 2022

Po dvou letech vynucené pauzy se opět koná jeden z nejoblíbenějších veletrhů vícetrupových lodí – La Grande Motte, France 2022. Přijměte naše pozvání. Rádi vám zajistíme soukromý termín prohlídky katamaranů Lagoon i vstupenku zdarma.

Yachting Cannes Festival

Veletrh jachet v Cannes 7.—12. 9. 2021 Přijměte naše pozvání na největší jachtařský veletrh Cannes Yachting Festival 2021! Zajistíme Vám soukromý termín prohlídky katamaranů Lagoon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *