Lagoon 51 nominován na ekologickou cenu

IBI Boat Builder Awards  oceňují nejlepší inovátory a průkopníky v lodním průmyslu. Lagoon 51 byl pro rok 2022 nominován na cenu v kategorii „Snížení dopadu výrobních procesů na životní prostředí“.

Tato nominace je oceněním snahy Lagoon o určení trendů v  udržitelném rozvoji jachtingu jako je například technologie  Solbian Solar, která dodá až 2.7kW energie pro pohon spotřebičů a systémů na palubě. Ale i dalších inovací ve výrobě včetně použití pryskyřice a dalších materiálů z udržitelných zdrojů.

Vítězové IBI Boat Builder Awards se vyhlašují v deseti kategoriích, včetně osobních úspěchů, ekologických závazků, společné práce, inovací, designu a marketingu.

Vývojem této technologie se Solbian Solar vychází Lagoon vstříc jachtařům, kteří chtějí minimalizovat vliv používání lodě na životní prostředí.

Plán rozmístění solárních panelů na Lagoon 51

Další články

Loděnice Lagoon je v Bordeaux naproti Cite du Vin

Prezentace Lagoon v Bordeaux, 6.-9.3.2024

Exclusive days je představení největších katamaranů Lagoon přímo ve výrobním závodě Lagoon v centru Bordeaux. Chcete-li se zúčastnit, spojte se s námi.

Lagoon 60 - sklápěcí boky na zádi

Lagoon 60 je novinkou roku 2024

Lagoon 60 bude novinkou roku 2024 Na veletrhu Yachting Festival v Cannes 2023 oznámil Lagoon nový přírůstek mezi svými modely. Lagoon 60 se začne vyrábět

Lagoon 51 se standardním plachtěním

Lagoon 51 získal titul Katamaran roku

Lagoon 51, který používá pryskyřici z obnovitelných zdrojů, byl na výstavě katamaranů v La Grande Motte vyhlášen za nejlepší katamaran roku.

Stánek Lagoon na Boot Düsseldorf 2019

Lagoon 46 na Boot Düsseldorf 2023

Jaký bude letošní Boot Düsseldorf, který byl v minulých dvou letech kvůli pandemii zrušen? Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči. Na stánku Lagoon Vám představíme oblíbený model Lagoon 46.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *