Lagoon 51 nominován na ekologickou cenu

IBI Boat Builder Awards  oceňují nejlepší inovátory a průkopníky v lodním průmyslu. Lagoon 51 byl pro rok 2022 nominován na cenu v kategorii „Snížení dopadu výrobních procesů na životní prostředí“.

Tato nominace je oceněním snahy Lagoon o určení trendů v  udržitelném rozvoji jachtingu jako je například technologie  Solbian Solar, která dodá až 2.7kW energie pro pohon spotřebičů a systémů na palubě. Ale i dalších inovací ve výrobě včetně použití pryskyřice a dalších materiálů z udržitelných zdrojů.

Vítězové IBI Boat Builder Awards se vyhlašují v deseti kategoriích, včetně osobních úspěchů, ekologických závazků, společné práce, inovací, designu a marketingu.

Vývojem této technologie se Solbian Solar vychází Lagoon vstříc jachtařům, kteří chtějí minimalizovat vliv používání lodě na životní prostředí.

Plán rozmístění solárních panelů na Lagoon 51

Další články

Stánek Lagoon na Boot Düsseldorf 2019

Lagoon 46 na Boot Düsseldorf 2023

Jaký bude letošní Boot Düsseldorf, který byl v minulých dvou letech kvůli pandemii zrušen? Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči. Na stánku Lagoon Vám představíme oblíbený model Lagoon 46.

International Multihull Show, La Grande-Motte 20. — 24. 4. 2022

Po dvou letech vynucené pauzy se opět koná jeden z nejoblíbenějších veletrhů vícetrupových lodí – La Grande Motte, France 2022. Přijměte naše pozvání. Rádi vám zajistíme soukromý termín prohlídky katamaranů Lagoon i vstupenku zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *