Lagoon 51 nominován na ekologickou cenu

IBI Boat Builder Awards  oceňují nejlepší inovátory a průkopníky v lodním průmyslu. Lagoon 51 byl pro rok 2022 nominován na cenu v kategorii „Snížení dopadu výrobních procesů na životní prostředí“.

Tato nominace je oceněním snahy Lagoon o určení trendů v  udržitelném rozvoji jachtingu jako je například technologie  Solbian Solar, která dodá až 2.7kW energie pro pohon spotřebičů a systémů na palubě. Ale i dalších inovací ve výrobě včetně použití pryskyřice a dalších materiálů z udržitelných zdrojů.

Vítězové IBI Boat Builder Awards se vyhlašují v deseti kategoriích, včetně osobních úspěchů, ekologických závazků, společné práce, inovací, designu a marketingu.

Vývojem této technologie se Solbian Solar vychází Lagoon vstříc jachtařům, kteří chtějí minimalizovat vliv používání lodě na životní prostředí.

Plán rozmístění solárních panelů na Lagoon 51

Další články

Prezentace Lagoon na Menorce

Vyzkoušejte Lagoon na Menorce

Zajímají Vás větší modely Lagoon?
51 – 55 – 60?
Přijeďte si je vyzkoušet do atraktivního prostředí ostrova Menorka!
Rezervujte si svoji zkušební plavbu!

Loděnice Lagoon je v Bordeaux naproti Cite du Vin

Prezentace Lagoon v Bordeaux, 6.-8.3.2024

Exclusive days je představení největších katamaranů Lagoon přímo ve výrobním závodě Lagoon v centru Bordeaux. Chcete-li se zúčastnit, spojte se s námi.

Lagoon 51 se standardním plachtěním

Lagoon 51 získal titul Katamaran roku

Lagoon 51, který používá pryskyřici z obnovitelných zdrojů, byl na výstavě katamaranů v La Grande Motte vyhlášen za nejlepší katamaran roku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *