Lagoon 51 vyhlášen Nejlepším katamaranem roku 2023 v kategorii Sail Cruise

Lagoon 51 - nejlepší katamaran roku 2023

Na největším veletrhu katamaranů Multihull Boat Show v La Grande Motte ve Francii se pravidelně vyhlašují výsledky ankety o Nejlepší katamaran roku v různých kategoriích. 

V roce 2023 získal v kategorii Sail Cruise první místo katamaran Lagoon 51 a byl vyhlášen jako „Multihull of the Year 2023“. 

Lagoon 51 je prvním modelem, který ukazuje přístup Lagoon k udržitelnému rozvoji a zodpovědnému jachtingu. Při jeho výrobě jsou v nebývalé míře používány recyklované materiály (např. polstrování) a při výrobě trupu pryskyřice z obnovitelných zdrojů. Na střechu salonu a bimini vejdou solární panely o výkonu téměř 3kW, které dodávají energii pro veškeré spotřebiče i při plavbě na plachty. 

Ve vnitřním uspořádání nabízí majitelskou kajutu se samostatnou koupelnou s odděleným WC a pochozí šatnou oddělenou posuvnými dveřmi. Pochozí šatna je v této velikosti lodí unikát. Místo šatny lze zvolit dvoulůžkovou kajuty, třeba jako pokojíček pro děti.
V charterové verzi naopak nabízí Lagoon 51 šest dvojlůžkových kajut s přístupem zevnitř lodi. 

Pochozí šatna v majitelské kajutě Lagoon 51

Další články

Prezentace Lagoon na Menorce

Vyzkoušejte Lagoon na Menorce

Zajímají Vás větší modely Lagoon?
51 – 55 – 60?
Přijeďte si je vyzkoušet do atraktivního prostředí ostrova Menorka!
Rezervujte si svoji zkušební plavbu!

Loděnice Lagoon je v Bordeaux naproti Cite du Vin

Prezentace Lagoon v Bordeaux, 6.-8.3.2024

Exclusive days je představení největších katamaranů Lagoon přímo ve výrobním závodě Lagoon v centru Bordeaux. Chcete-li se zúčastnit, spojte se s námi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *