Lagoon 51 vyhlášen Nejlepším katamaranem roku 2023 v kategorii Sail Cruise

Lagoon 51 - nejlepší katamaran roku 2023

Na největším veletrhu katamaranů Multihull Boat Show v La Grande Motte ve Francii se pravidelně vyhlašují výsledky ankety o Nejlepší katamaran roku v různých kategoriích. 

V roce 2023 získal v kategorii Sail Cruise první místo katamaran Lagoon 51 a byl vyhlášen jako „Multihull of the Year 2023“. 

Lagoon 51 je prvním modelem, který ukazuje přístup Lagoon k udržitelnému rozvoji a zodpovědnému jachtingu. Při jeho výrobě jsou v nebývalé míře používány recyklované materiály (např. polstrování) a při výrobě trupu pryskyřice z obnovitelných zdrojů. Na střechu salonu a bimini vejdou solární panely o výkonu téměř 3kW, které dodávají energii pro veškeré spotřebiče i při plavbě na plachty. 

Ve vnitřním uspořádání nabízí majitelskou kajutu se samostatnou koupelnou s odděleným WC a pochozí šatnou oddělenou posuvnými dveřmi. Pochozí šatna je v této velikosti lodí unikát. Místo šatny lze zvolit dvoulůžkovou kajuty, třeba jako pokojíček pro děti.
V charterové verzi naopak nabízí Lagoon 51 šest dvojlůžkových kajut s přístupem zevnitř lodi. 

Pochozí šatna v majitelské kajutě Lagoon 51

Další články

Loděnice Lagoon je v Bordeaux naproti Cite du Vin

Prezentace Lagoon v Bordeaux, 6.-9.3.2024

Exclusive days je představení největších katamaranů Lagoon přímo ve výrobním závodě Lagoon v centru Bordeaux. Chcete-li se zúčastnit, spojte se s námi.

Lagoon 60 - sklápěcí boky na zádi

Lagoon 60 je novinkou roku 2024

Lagoon 60 bude novinkou roku 2024 Na veletrhu Yachting Festival v Cannes 2023 oznámil Lagoon nový přírůstek mezi svými modely. Lagoon 60 se začne vyrábět

Stánek Lagoon na Boot Düsseldorf 2019

Lagoon 46 na Boot Düsseldorf 2023

Jaký bude letošní Boot Düsseldorf, který byl v minulých dvou letech kvůli pandemii zrušen? Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči. Na stánku Lagoon Vám představíme oblíbený model Lagoon 46.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *