Lagoon 60 bude novinkou roku 2024

Lagoon 60 - sklápěcí boky na zádi

Na veletrhu Yachting Festival v Cannes 2023 oznámil Lagoon nový přírůstek mezi svými modely. Lagoon 60 se začne vyrábět v roce 2024.

Designově navazuje na předchozí model Lagoon 55 uvedený v roce 2021, přidává ale vyklápěcí boky na zádi v délce 2m, kterými se ještě zvětšuje prostor zadního kokpitu. 
A další novinkou je přímý přístup do předního kokpitu dveřmi ze salonu (tak jako je tomu u modelů SIXTY a SEVENTY). Podlaha zadního kokpitu, salonu a předního kokpitu je přitom v jedné rovině, bez jediného schodu.
I vnitřním uspořádáním se blíží Lagoon 60 spíš řadě SIXTY než modelu 55. 

Lagoon 60 lze považovat za nástupce úspěšného modelu 620, kterého bylo vyrobeno více než 100kusů. Firma Lagoon je největším výrobcem katamaranů na světě. 

Lagoon 60 - podlaha v jedné rovině od zádi až na příď

Další články

Loděnice Lagoon je v Bordeaux naproti Cite du Vin

Prezentace Lagoon v Bordeaux, 6.-9.3.2024

Exclusive days je představení největších katamaranů Lagoon přímo ve výrobním závodě Lagoon v centru Bordeaux. Chcete-li se zúčastnit, spojte se s námi.

Lagoon 51 se standardním plachtěním

Lagoon 51 získal titul Katamaran roku

Lagoon 51, který používá pryskyřici z obnovitelných zdrojů, byl na výstavě katamaranů v La Grande Motte vyhlášen za nejlepší katamaran roku.

Stánek Lagoon na Boot Düsseldorf 2019

Lagoon 46 na Boot Düsseldorf 2023

Jaký bude letošní Boot Düsseldorf, který byl v minulých dvou letech kvůli pandemii zrušen? Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči. Na stánku Lagoon Vám představíme oblíbený model Lagoon 46.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *