Největší výrobce katamaranů na světě, firma Lagoon, uspořádá ve svém výrobním závodě v Bordeaux  prezentaci kompletní modelové řady pro pozvané hosty. 

Lagoon sídlí v centru Bordeaux na břehu řeky Garonna přímo naproti unikátnímu muzeu vín Cite du Vin a světoznámé chateaux z oblasti Bordeaux jsou přímo v blízkém okolí. Nabízí se tak možnost zkombinovat prohlídku nejoblíbenějších katamaranů a návštěvu nejlepších vinařských domů!

Pokud Vás katamarany (a víno) zajímají, spojte se s námi a vyžádejte si pozvánku na tuto VIP akci. Rádi Vám poskytneme i asistenci při plánování cesty. 

Termín: 6.-9. března 2024

Místo: Lagoon Bordeaux

Informace z první ruky

U ALTUMARE jako autorizovaného dealera Lagoon pro Českou a Slovenskou republiku vždy najdete informace z první ruky.

Vyplňte jednoduchý formulář, ozveme se Vám a zajistíme Vám místa na prezentaci Lagoon v Bordeaux 6.-9.3.2024

Další články

Lagoon 60 - sklápěcí boky na zádi

Lagoon 60 je novinkou roku 2024

Lagoon 60 bude novinkou roku 2024 Na veletrhu Yachting Festival v Cannes 2023 oznámil Lagoon nový přírůstek mezi svými modely. Lagoon 60 se začne vyrábět

Lagoon 51 se standardním plachtěním

Lagoon 51 získal titul Katamaran roku

Lagoon 51, který používá pryskyřici z obnovitelných zdrojů, byl na výstavě katamaranů v La Grande Motte vyhlášen za nejlepší katamaran roku.

Stánek Lagoon na Boot Düsseldorf 2019

Lagoon 46 na Boot Düsseldorf 2023

Jaký bude letošní Boot Düsseldorf, který byl v minulých dvou letech kvůli pandemii zrušen? Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči. Na stánku Lagoon Vám představíme oblíbený model Lagoon 46.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *