LAGOON SIXTY7 nominován na Nejlepší motorový katamaran roku 2020!

Podpořte novinku od LAGOON svým hlasováním!

Oblíbený časopis specializovaný na vícetrupé jachty  Multihulls World magazine  a organizátoři největší výstavy vícetrupých jachet International Multihull Show , která se koná v dubnu v La Grande Motte ve Francii pravidelně pořádají soutěž o nejlepší vícetrupé jachty v různých kategoriích. Vítězové získají titul „Multihull of the Year“ a o tom, kdo titul získá, rozhoduje veřejnost, tím je tato soutěž unikátní. Hlasovat může každý snadno na internetu. Pro hlasování klikněte zde

Do soutěže v roce 2020 nominovali organizátoři v kategorii motorových katamaranů novinku od LAGOON, model SIXTY 7 představený v září 2019 v Cannes. Tento katamaran nové generace umožňuje žít daleko od domova život stejně jako doma a díky výkonným a úsporným motorům může plout opravdu daleko, dokonce i přes oceány. 

Pokud chcete LAGOON SIXTY 7 v hlasování podpořit, klikněte zde: Hlasovat pro SIXTY 7

Výsledky budou vyhlášený na veletrhu Multihull Show, který se koná 15.-19.4.2020 v La Grand Motte na Středomořském pobřeží Francie. 

Další články

International Multihull Show, La Grande-Motte 20. — 24. 4. 2022

Po dvou letech vynucené pauzy se opět koná jeden z nejoblíbenějších veletrhů vícetrupových lodí – La Grande Motte, France 2022. Přijměte naše pozvání. Rádi vám zajistíme soukromý termín prohlídky katamaranů Lagoon i vstupenku zdarma.

Yachting Cannes Festival

Veletrh jachet v Cannes 7.—12. 9. 2021 Přijměte naše pozvání na největší jachtařský veletrh Cannes Yachting Festival 2021! Zajistíme Vám soukromý termín prohlídky katamaranů Lagoon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *